Rotulių skyriaus

Naudingos nuorodos

112 pagalba

vaiku linija

igfx401777

smm

Eduka

 

Sveikatiada logotipas

 


 

 

 

Peržiūrų statistika:

Mes turime 16 svečius online

Nemokamas lankytojų skaitliukas

Aš, tėtis ir mama - sportuojanti šeima
Penktadienis, 09 gruodžio 2016 17:13
       Gruodžio 7 d. vyko 1-4 klasių mokinių sportinis renginys „Aš, tėtis ir mama – sportuojanti šeima“. Renginį pradėjo dziudo būrelio ugdytiniai, vadovaujami Lietuvos nusipelniusios trenerės D. Arlauskaitės.
      Po jų pasirodymo mokiniai savo jėgas ir ištvermę išbandė kimšto kamuolio stūmimo, atsispaudimų, atsilenkimų, pusiausvyros pratimuose - reikėjo kuo ilgiau eiti, nešant ant galvos knygą.
      Dalyvauti renginyje buvo kviečiami ir mokinių šeimų nariai. Deja, dalyvauti galėjo ne visi, bet jie mielai sutiko pasidalinti foto akimirkomis iš savo šeimos sportinio gyvenimo bei aktyvaus laisvalaikio su vaikais. Šios puikios nuotraukos skaidrėse džiugino ir vaikus, ir visus renginio dalyvius.
      Renginyje dalyvavo visuomenės sveikatos biuro specialistė D. Kriščiūnienė. Ji buvo paruošusi klausimus suaugusiems šventės dalyviams. Už teisingus atsakymus jie buvo apdovanojami prizais–rašikliais.
Mokiniai taip pat neliko be apdovanojimų. Atskirų rungčių nugalėtojai iš pirmos, antros, trečios ir ketvirtos klasės pelnė medalius, o kai kurie ir ne po vieną.
      Šis sportinis renginys buvo skirtas projekto „Judėsime sportuosime – sveiki, laimingi augsime“ užbaigimui ir finansuojamas iš Jurbarko r. savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.
      Projekto įgyvendinimo metu buvo organizuojama 3 ir 4 klasių mokinių viktorina „Kaip aš rūpinuosi savo sveikata“, surengtas plakatų konkursas „Gyvenu sveikai“. Šioms veikloms vykdyti taip pat buvo skiriama visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.
Projekto koordinatorė Vida Juzikienė
 

Foto akimirkos: