Rotulių skyriaus

Naudingos nuorodos

112 pagalba

vaiku linija

igfx401777

smm

Eduka

 

Sveikatiada logotipas

 


 

 

 

Peržiūrų statistika:

Mes turime 12 svečius online

Nemokamas lankytojų skaitliukas

  • Viešnagė pas senelius"
  • "Augsiu sveikas - būsiu laimingas"
  • "Suvalkietiškų melodijų pynė"
  • "Netingėk - sportuok, judėk!"
  • "Su Mokytojo diena!"
  • "Su Mokytojo diena!"
  • "Baltosios lazdelės diena"
  • Sporto šventė"Žiemą išlydint"
  • "Mažoj širdelėj - Lietuva
Jie gyvena šalia mūsų...
Penktadienis, 03 lapkričio 2017 08:46
       Visą spalio mėnesį darželyje-mokykloje įgyvendinome projektą „Jie gyvena šalia mūsų – myli, džiaugiasi, kenčia“.
Projekto tikslas – nuo vaikystės ugdyti požiūrį, kad gyvūnas ne žaisliukas, o priežiūros, dėmesio, atjautos trokštanti būtybė, kad, jam atsibodus, negalima lengva ranka užtrenkti namų duris ir pasmerkti beglobio likimui.
      Projekto metu organizavome akciją „Pagalbos ranka beglobiui gyvūnui“. Jos metu mokinių, darželio ugdytinių šeimos, Jurbarkų seniūnijos gyventojai dovanojo gyvūnams maisto, priežiūros reikmenų.
      Įgyvendinant projektą, grupėse, klasėse vyko šeimų augintinių parodėlės, vaikai piešė, aplikavo jų portretus. Pirmos klasės mokinukai sukūrė albumą „Gyvūnai – mūsų draugai“, ketvirtokai net dviem kalbomis – lietuvių ir anglų - surengė pristatymą „Mano augintinis“. Metodiniame centre puikuojasi Jurbarkų seniūnijos bibliotekos knygų parodėlė „Iš gyvūnų gyvenimo“ .
      Projekto užbaigimo dieną, spalio 27, sulaukėme svečių, net ir keturkojų. Pas mus atvyko veterinarijos klinikos „RuminaVet“ gydytojos su savo augintiniais ir dovanomis beglobiukams. Gydytoja Ernesta papasakojo apie gyvūnų priežiūrą, gydymą, apie tai, kaip būti atsakingu ir geru augintinio šeimininku. Vėliau atvyko gyvūnų prieglaudos „Penkta koja“ darbuotoja su vienu iš daugelio globotinių. Ji papasakojo ir parodė video medžiagą, kaip gyvena namus praradę ir patekę į prieglaudą šunys ir katės. Pasikalbėję, pabendravę, sukrovėme į mašiną dovanas beglobiams ir atsisveikinome linkėdami prieglaudos darbuotojams stiprybės, o jų augintiniams - rasti jaukius, šiltus namus.
       Siekiame, kad mūsų įstaigos bendruomenė būtų visuomenės dalis, suvokianti atsakomybę už gyvūnų priežiūrą ir pagalbą jiems.
      AČIŪ visiems akcijos dalyviams už atjautą ir dovanas beglobiams gyvūnams. Tikimės, kad tai taps gražia, empatiška mūsų darželio-mokyklos tradicija.
 
Projekto koordinatorė Vida Juzikienė
 
Foto akimirkos: