Rotulių skyriaus

Naudingos nuorodos

112 pagalba

vaiku linija

igfx401777

smm

Eduka

 

Sveikatiada logotipas

 


 

 

 

Peržiūrų statistika:

Mes turime 5 svečius online

Nemokamas lankytojų skaitliukas

  • Viešnagė pas senelius"
  • "Augsiu sveikas - būsiu laimingas"
  • "Suvalkietiškų melodijų pynė"
  • "Netingėk - sportuok, judėk!"
  • "Su Mokytojo diena!"
  • "Su Mokytojo diena!"
  • "Baltosios lazdelės diena"
  • Sporto šventė"Žiemą išlydint"
  • "Mažoj širdelėj - Lietuva
Išlydėjome rudenėlį...
Penktadienis, 23 lapkričio 2018 16:59
      Lapkričio 22 dieną svečius iš Jurbarko rajono pradinių mokyklų pas mus vėl sukvietė tradicinė poezijos ir muzikos šventė „Išlydim rudenėlį“. Su nuotaikingomis programėlėmis „išlydėti rudenėlį“ atvyko: Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos, Jurbarko r. Eržvilko gimnazijos, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinės mokyklos, Jurbarko r. Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos, Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos mokinukų grupelės ir lydintys mokytojai, kurie padėjo vaikams pasiruošti šiai šventei.
    Šventė tradiciškai prasidėjo šeimininkų – mūsų mokyklos mokinių – pasirodymu. Jie, vadovaujami muzikos mokytojos Alvydos Latožienės, parodė literatūrinę-muzikinę kompoziciją pagal J. Marcinkevičiaus poemą „Grybų karas“.
      Į šventę atvyko žurnalistė, poetė, politikė ir visuomenės veikėja Dalia Teišerskytė. Pasikviesti šį visiems gerai pažįstamą žmogų kilo mintis mokytojai Ritai Bartkaitienei. Iš tiesų, susitikimas visus pradžiugino. Poetė džiaugėsi gražiais vaikų pasirodymais, sveikino ir dėkojo juos parengusiems pedagogams.
      Nutilus šventiniam šurmuliui, pedagogai rinkosi į darželio-mokyklos metodinį centrą, kur vyko paskaita-praktikumas „Knygos įtaka vaiko asmenybei“. Dalia Teišerskytė skaitė paskaitą, dalijosi pamąstymais, prisiminimais apie meilės knygai kelią į jos gyvenimą. Mokytoja metodininkė Rita Bartkaitienė dalijosi patirtimi, kaip jai sekasi padėti savo mokiniams ugdytis pomėgį skaityti knygas. Muzikos mokytoja Alvyda Latožienė savo pranešime kalbėjo apie tai, kaip per meninę veiklą, saviraišką ugdomi vaikų gebėjimai ir savivertė, parodė nuotraukose užfiksuotas akimirkas iš dramos būrelio spektaklių, kitų renginių.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Juzikienė
Foto akimirkos: