Lapkričio 29 dieną mūsų mokykloje vyko Jurbarko rajono pradinių klasių mokinių šokių šventė „Judėkime šokio ritmu”. Linksmai patrepsėti ir pasižiūrėti į kitų bendraamžių šokius atvyko Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos šokėjų grupė, vadovaujama mokytojos Jurgitos Eidokaitienės. Iš Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos atvyko du šokėjų kolektyvai su mokytojomis Ingrida Naujokaitiene ir Evelina Šaukliene. […]
rodyti daugiau ...