Rugsėjo 19 d. į mūsų mokyklą atvyko svečiai – Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos pradinukai su savo mokytojomis dalyvauti bendrame sportiniame renginyje “Draugaujame ir sportuojame“. Iš ryto nušvitusi saulutė ir geras oras leido mums mankštintis, draugiškai išbandyti jėgas estafetėse Jurbarkų seniūnijos aikštėje. Bendrai mankštai visus sutelkė sporto būrelio vadovė, Lietuvos nusipelniusi trenerė Diana Arlauskaitė. Po to sekė nuotaikingos estafetės: bulvės nešimas šaukšte, gilių išdėliojimas ir surinkimas. Komandos rungtyniavo, kuri greičiau stiklinėmis pripildys stiklainį vandens, primėtys daugiau gilių į kibirą.

Šis sportinis renginys yra viena iš projekto “Judėsime, sportuosime – sveiki, laimingi augsime” veiklų. Projektas yra dalinai finansuojamas Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Nuoširdžiai džiaugiamės mūsų ir skirsnemuniečių bendradarbiavimu, besitęsiančiu jau ne vienerius metus, ir tikimės, kad susitiksime dar ne viename bendrame renginyje.