Nuo birželio 13 iki 17 dienos mokykloje veikė vasaros užimtumo stovykla „Vaikystės žiedai”. Stovyklos programoje dalyvavo 33 mokiniai. Vykdant programą, buvo siekiama sudaryti sąlygas mokiniams per vasaros atostogas turiningai pailsėti ir tenkinti pažinimo, lavinimosi, judėjimo, saviraiškos poreikius, plėtoti gebėjimus ir patirtį, saugoti ir stiprinti sveikatą. Vaikų veikla stovykloje buvo intensyvi ir turininga.

Beveik kiekvieną dieną sulaukėme svečių. Vyko susitikimai: su  PK pareigūnais ir jų draugu Amsiu, su Pagėgių užkardos pasieniečiais, su Jurbarko PGT pareigūnais. Vaikai praturtino savo patirtį bei supratimą apie saugų elgesį gatvėje, namuose, viešose vietose,  praplėtė žinias ir patirtį apie saugų elgesį vasarą gamtoje ir prie vandens telkinių. Susitikime su pasieniečiais, stovyklautojai  suprato koks svarbus ir atsakingas yra jų darbas, saugant mūsų valstybės sienas, sužinojo kokį vaidmenį atlieka šioje tarnyboje specialiai dresiruoti šunys, išgirdo įdomių pasakojimų ir suprato, kad pasieniečiu gali tapti tik sąžiningas, doras, tvirtos valios žmogus. Toks susitikimas padeda formuotis mokinių pilietiškumo įgūdžiams, ugdytis teigiamoms vertybėms ir nuostatoms.    

Buvo organizuojamos meno, šokių dienos, kuriose vaikai galėjo aktyviai įsitraukti į kūrybinę veiklą, išbandyti naują piešimo ant vandens techniką, su kuria supažindino Jurbarkų bibliotekos bibliotekininkė V. Petrauskienė.   Vyko „Madų šou“, į kurį atvyko vienos mokinės mama – kirpėja ir padėjo vaikams pasipuošti įdomiomis šukuosenomis.

Dalyvaujant tokio pobūdžio veiklose, sustiprėjo kai kurių vaikų savivertės jausmas, jie išlaisvino savo fantaziją, kūrybiškumą, iniciatyvumą.

Daug įspūdžių ir medžiagos pamąstymui vaikai parsivežė iš apsilankymo gyvūnų prieglaudoje „Šilutės beglobiai“. Vaikai suprato, kad gyvūnas – ne trumpalaikis žaislas, kurį galima išmesti į gatvę, kad juo reikia atsakingai rūpintis, globoti, susirgusį – gydyti. Ekskursijos metu vaikai praplėtė pažinimo kompetencija, ugdėsi empatiją.

Stovyklos programoje numatytas tikslas ir uždaviniai pasiekti. Vaikai noriai dalyvavo veiklose, buvo entuziastingi, kūrybingi bei  prasmingai ir turiningai praleido 5 atostogų dienas.

Stovyklos veikla buvo finansuojama iš Jurbarko rajono savivaldybės lėšų, skirtų mokinių užimtumo, socializacijos, prevencijos ir kitoms programoms finansuoti bei rėmėjų lėšų.

Su stovyklos veiklų akimirkomis galite susipažinti paspausdami nuorodas ir atversdami nuotraukų albumus.

I diena. Stovyklos atidarymas. Meno diena.

II diena. Susitikimai su Amsiu ir pasieniečiais.

III diena. Prie Mituvos užtvankos su PGT pareigūnais.

IV diena. Išvyka į gyvūnų prieglaudą „Šilutės beglobiai”.

V diena. Madų šou. Stovyklos uždarymas.