Lapkričio 17 d. Jurbarkų darželyje-mokykloje vyko tarptautinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių poezijos ir muzikos šventė „Išlydim rudenėlį 2022“. Šis renginys mūsų įstaigoje – tradicinis, tik „išlydėdavome rudenėlį“ su šventės dalyviais iš Jurbarko rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Kadangi Jurbarkų darželis-mokykla praplėtė socialinių partnerių ratą ir jais tapo Punsko savivaldybės vaikų darželis bei Raseinių rajono Ariogalos lopšelis darželis, šių įstaigų ugdytiniai ir pedagogai taip pat dalyvavo šventėje ir visus pradžiugino nuotaikingais pasirodymais.  

Šios gražios tradicijos tęsinys buvo nutrūkęs pandemijos laikotarpiu, o šiais metais į renginį atvyko tikrai didelis ir gražus būrys dalyvių, net šimtas aštuoni, Jurbarko rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai ir svečiai iš Ariogalos bei Lenkijos. Todėl ir šventė šiemet – tarptautinė.

Darželio-mokyklos direktorė Akvilė Jociutė kalbėjo „Džiugu, kad mūsų mokyklos muzikos ir poezijos šventėje sulaukėme gausybės svečių, ne tik iš mūsų rajono, bet ir Punsko bei Ariogalos. Muzika ir poezija suvienijo įvairių kraštų vaikus. Tai rodo, kad, nepaisant dabarties gyvenimo iššūkių, mes bendraujame vieni su kitais, kuriame ir džiaugiamės susitikimais“.

Šventės metu savo spalvingais pasirodymais džiugino Jurbarko rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų: Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos, Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos, Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro, Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos, Eržvilko gimnazijos, Rotulių skyriaus darželio, Jurbarko vaikų lopšelio- darželio „Nykštukas“ , Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos ugdytiniai, svečiai – Punsko savivaldybės vaikų darželio bei Raseinių rajono Ariogalos lopšelio-darželio ugdytiniai.

Į šventę atvyko dar vienas svečias – aktorė, pasakų kūrėja, knygų leidėja Kristina Savickytė-Damanskienė. Ji kartu su visais džiaugėsi šventės dalyvių pasirodymais, o renginio pabaigoje pakvietė vaikus ir suaugusius pasiklausyti jos sekamos pasakos.

Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti organizatorių padėkomis bei saldžiomis dovanėlėmis.

Po šventės, 13 val., vyko seminaras ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojams „Pasakos vaikams – sudominti, išveikti, įtraukti“.

Paspauskite ant nuotraukos ir atverskite nuotraukų albumą