Lietingą spalio 17 rytą į darželio-mokyklos salę susirinko darželio ugdytiniai, auklėtojos, atvyko svečiai iš Rotulių skyriaus darželio. Visus sukvietė rudens sporto šventė „Kai lapais lyja“.

Renginį pradėjo „senelė“ ir „senelis“ – „Pelėdžiukų“ grupės auklėtojos Nijolė ir Ingrida.  „Pramankštinę“ vaikų  galveles mįslėmis, kitomis užduotimis apie sveikatai naudingas sodo ir daržo  gėrybes, „seneliai“ sukvietė visus bendrai mankštai. Po to vyko nuotaikingos estafetės: vaisių ir daržovių paveiksliukų rūšiavimas ir kabinimas ant virvutės, svogūnų rinkimas į dėžutes, moliūgo ridenimas tuneliu, bulvių nešimas kastuvėlyje „gyvatėle“, vaisių ir daržovių ragavimas ir atspėjimas pagal skonį, lapų pūtimas. Net ir patys mažiausi lopšelio grupės vaikučiai gavo „senelių“ užduotį  – padėti vaisių ar daržovę ant jų paveiksliukų.

Rotulių skyriaus ugdytiniai visus sukvietė linksmai „zuikučių“ mankštai.

Šventės pabaigoje visi dalyviai žaidė žaidimą-ratelį „Eina rudenėlis takučiu“.

Šis nuotaikingas edukacinis-sportinis renginys – viena iš planuotų projekto „Judėsime, sportuosime – sveiki, laimingi augsime“ veiklų. Projektas dalinai finansuojamas Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Paspaudę ant nuotraukos atversite visą albumą