Spalio 25 dieną Jurbarkų darželyje-mokykloje įvyko pirmasis projekto  „Tėvų ir pedagogų bendradarbiavimo tinklo sukūrimas“ renginys.

 Jame dalyvavo pedagogai, tėvai, kiti bendruomenių nariai  iš Skirsnemunės, Smalininkų, Jurbarkų seniūnijų ir ugdymo įstaigų. Vyko trijų dalių edukacinė programa,   siekiant padėti pedagogams ir tėvams geriau pažinti vaikus, pastebėti jų gabumus, atpažinti jausmus bei emocijas, padėti valdyti situacijas, didinti motyvaciją ugdymo bei auklėjimo procesuose.  Kūrybinis vaikų ugdymas yra tiek pat svarbus kaip ir bendrasis lavinimas.  Jis turi vykti nuolatos vaiko aplinkoje – darželyje, mokykloje, namuose, viešojoje erdvėje, todėl pedagogai, tėvai ir bendruomenių nariai turi įgyti kompetencijų vykdyti kūrybinio ugdymo procesą

Programas vykdė profesionalūs  aktoriai, teatro pedagogai Raimondas Klezys ir Žilvinas Beniušis.

Raimondas, naudodamas teatrines ir muzikos priemones  padėjo vaikučiams susipažinti su įvairiomis meno formomis, suaugusiems renginio dalyviams – suprasti ir pajausti, kaip šios priemonės  ugdo vaiką, skatina jo fizinę, emocinę, socialinę raidą, kūrybiškumą, ritmo pojūtį ir klausą.

Žilvinas Beniušis režisuoja spektaklius, vaidina, moko vaidybos pagrindų ir džiugina vaikus ligoninėse su organizacija “RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai”. Aktorius siekė, kad dalyviai  pajaustų bendravimo, meilės, šilumos, laiko, skirto sau svarbą žmogaus gyvenime.  Jis organizavo žaidimus, kvietė kurti etiudus, siekdamas,  kad kiekvieno etiudo ašis būtų scenoje laisvai žaidžiantis žmogus.

Nors ir visą dieną trukęs renginys neprailgo- per įdomias, nuotaikingas veiklas  sujungė net ir anksčiau buvusius nepažįstamus žmones, kurie su šypsenomis veiduose teigė „bendradarbiavimo tinklas sukurtas“.
Tikimės, kad jis bus stiprus.

Paspaudę ant nuotraukos atversite albumą